Публікації

Показано дописи з жовтень, 2022

Проект " Ми родичі".

Зображення
 Дерево тримається корінням, а людина сім'єю. 1.Виготовляємо аплікацію  силуетів своєї родини. 2.Знайомимо однокласників зі своєю родиною. Мама, мамочка, матуся, Я до неї пригорнуся. Вона добра і привітна, Ніби сонце в небі, світла.   Сім’я — це замок, затишок і спокій, Тепло половинки для серця рідня, Сміх діток, турбота, любов, доброта, Сім’я — це будинок, де сміється душа!

Проект "Місто майбутнього".

Зображення
 Учні уявили себе будівельниками. Пофантазували та створили макети міста своєї мрії. Для роботи використовували: лего, картон, коробки, пластилін, картон, пластик.

І знову в нас повітряна тривога...

Зображення
 І знову в нас повітряна тривога… Так гулко, страшно, сторожко звучить. А в нас заквітчані і поле, й ліс, й дорога, Бо все прийшло у світ чарівний жить. Дерева й квіти, і травинка кожна, Метелик, бджілка, пташка, їжачок… А в нас доба непевна і тривожна… І зараз діткам бігти б на урок, Але не можна, бо летять ракети І можуть розірватись кожну мить… То ж дарувати б нам з бузку букети! І в тиші, в мирі, та у щасті б жить! Та в нас війна, повітряна тривога, Вночі і вдень постійно вже звучить. І в укриття тепер одна дорога, Та і воно не може захистить… А ми так хочемо у мирі, в тиші жити, Та ворог підлий землю в нас громить…

Так миру хочу… Дуже хочу миру!

Зображення
  Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир. Я маю в серці мрію щиру: Хай тихо стане в нас від миру, І буде тихе щастя скрізь Без криків, пострілів і сліз. Так миру хочу… Дуже хочу миру! Бо має сенс лише тоді життя, Як відчуваєш щастя, радість щиру І йдеш у світле, мирне майбуття.

Як говорити з дітьми про правила мінної безпеки?

  Нова реальність, в якій ми тепер живемо, вимагає від нас нових знань. Ми постійно повинні дбати про безпеку — свою та своїх дітей. А зараз ще й маємо вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети і знати правила поведінки з ними. Цього ж треба навчати і наших дітей. Як почати розмову з дитиною? Виберіть час, коли дитина не зайнята грою чи мультфільмом. Оберіть місце, де б вам всім було зручно і безпечно. Чим складніша розмова чи тема, тим більш стійкою має бути наша поза, повільнішим темп розмови, і ми уважніші до реакції, зміни пози, питань дитини. Скажіть, що зараз ви самі вивчаєте щось абсолютно нове і дуже важливе, і попросіть дитину допомогти вам запам’ятати цю інформацію. Нагадайте, що зараз всі ми допомагаємо нашій армії. Ворог може завдавати шкоди, навіть, коли ми не бачимо його поруч. Ми зараз у безпеці, але нам важливо бути пильними та уважними і допомагати і собі та іншим. Пам'ятаєш песика Патрона? Ти знаєш, чим він займається? Він допомагає знаходити вибухонебезпечні п...

Україна-це я! Україна-це ти! Україна-це ми!

 Моя Україно, мій Краю, мій Світе! Борися, тримайся, Ти сила, Ти міць! Бо Ти- Україно, є прикладом світла!  Бо Ти Україно- це рідний мій дім! Україна- це я,  Україна- це ти,  Україна- це ми!